PROF. Pİ SHOW

TARİH

9 ARALIK PAZAR

SAAT

16.00


Rüyalardan ilham alan aile prodüksiyonu “Prof. Pİ Show”, MOİ Sahne’de sizlerle buluşuyor.
Rüyalardan ilham alan Prof. Pİ Show ile sürreal bir dünyanın eğlenceye açılan kapısı aralanıyor!
Fantastik karakterler, heyecan verici danslar, hava ve yer akrobasileri, özgün besteler, klasik müzikler, steampunk kostümler ve çok daha fazlası ile hayal gücünüzün sınırları yeniden çizilecek.
Gösteri Sanatları alanında farklı ve cesur prodüksiyonlarla adından söz ettiren Gate; heyecan verici, fantastik ve sürreal tarzda ki eserlerine bir yenisini ekliyor. Prof. Pİ Show; diyaloglarla anlatım yerine teatral-müzikal tarzıyla her yaştan, cinsiyetten, milletten, dilden, ülkeden, 7’ den 70’ e herkese hitap eden evrensel ve zamansız bir aile gösterisi.Bu özel yapım; fiziksel tiyatro ve mim teknikleri, folk ve karakter danslarının eklektik bir dizilim ile modernize edildiği koreografileri, hava ve yer akrobasileri, steampunk kostümleri, özel müzikleri, fantastik ve masalsı atmosferi ile izleyiciye eşsiz ve masalsı bir deneyim sunuyor.
Yazan & Yöneten: Ahmet Kazanbal
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Nur Niyaz Bildik
Kadro: Bülent Develi, Alper Onay, Begüm Gönenç, Cemre Buğra Ün, Ümit Beste Kargın, Aytunç Taylan, Volkan Şafak, Onur Yıldırım, Zeynep Velidedeoğlu, Diana İzel Koç, Ece Korucuoğlu, Zeynep Etkin, Zeynep Tanju, Serra Bildik, Deniz Anakök, Öykü Yıldırım
Biletler Biletix ve MOİ Sahne gişesinde / +4 yaş ve üzeri