DANILO ZANNA İLE İTALYAN İŞİ KOMEDİ

TARİH

21 ŞUBAT CUMA

SAAT

20.30


Danilo Zanna İle İtalyan İşi Komedi, MOİ Sahne’de sizlerle buluşuyor.

Televizyon ekranlarının izlenme rekoru kıran yarışma programı “MasterChef”in jüri üyesi Danilo Zanna, sahnede hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
Toskana İtalya’da dünyaya gelen Danilo Zanna, aşçılığı ailesinden devralarak mesleğe başlıyor. Belli bir yaşa kadar sadece İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile birlikte bir süre Londra’da kalıyor ve çok farklı bir mutfak ile tanışma fırsatı yakalıyor. Bir hafta sonu için İstanbul’a tatile geldiği sırada eşine Cihangir’de aşık olduğunu söyleyen Danilo Zanna iki yılın ardından eşi Tuğçe Demirbilek ile dünya evine giriyor.

Danilo Zanna eşi ile birlikte Türkiye’de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk Mutfağından oluşan bir restoran açıyor. TV ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanımaya başladığımız Danilo Zanna, “İtalyan İşi”, “Elin Oğlu” gibi programların yanı sıra ve Gupse Özay ‘n “Görümce” isimli sinema filminin de ardından son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliğine popülerlik katarak hepimizin kalbini kazanmayı başarıyor. .
Biletler Biletix ve MOİ Sahne gişesinde / +7 yaş ve üzeri